Adminisztráció, irodai munka

Toborzási- és kiválasztási munkatársat keresünk saját csapatunkba Jászfényszarura

Munkavégzés helye: Jászfényszaru
2019. 06. 27. 13:44

Feladatok:

  • Szerződések előkészítése és lebonyolítása
  • Munkaidő - nyilvántartások adminisztrálása
  • Adatszolgáltatás a bérszámfejtés felé
  • Jelölt - adatbázis frissítése, kezelése
  • Ügyfél által igényelt létszám leszervezésében aktív részvétel
  • Munkavállalók előszűrése, munkájuk koordinálása

Elvárások:

  • Ukrán, vagy orosz nyelvtudás előnyt jelent
  • Stabil, felhasználói szintű számítógépes ismeretek, főleg MS Excel ill. MS Word
  • Határozott fellépés, nyitott, empatikus személyiség
  • Pontos, precíz, kitartó munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség mind szóban mind írásban
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás
  • Önállóság és rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jászfényszarui vagy Jászfényszaru környéki lakhely

Amit cserébe kínálunk:

  • szakmai és személyes továbbfejlődés
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
  • méltányos bérezés, béren kívüli juttatások

Egyéb:

  • munka jellege: főállás, teljes munkaidő

Felmerülő kérdés esetén kérjük, keresse munkatársunkat:

  • Tel: +36 30-570-1153 - Árpás Krisztina
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése